Kontakt662029300 (Pn.-Nd: 8:00 -20:00)
do kasy suma: 0,00 zł
O nas

Kwiaciarnia internetowa Kwiaciarnia95.pl - Kilka słów o nas:

Jesteśmy rodzinną firmą z Poznania. Kochamy kwiaty, a jeszcze bardziej kochamy fakt, że możemy dzięki nim uszczęśliwiać ludzi. To chyba najpiękniejsze w naszym fachu. Mamy trzy Kwiaciarnie stacjonarne, ale postanowiliśmy iść z duchem czasu i założyć Kwiaciarnie online. 

Pozwólcie, że przedstawimy Wam najważniejszą osobę w firmie:

Kwiaciarnia internetowa poznań - kwiaciarnia95.pl Monika - to nasza cudowna Szefowa. Większość z Was na pewno zna Monikę lub kojarzy ją z widzenia. Swoim czujnym okiem sprawdza, czy wszystko jest zrobione na 100%. Dobrze… na 110%. Monika dba o każdy szczegół. Możecie być pewni, że żaden z bukietów nie wyjdzie z naszej produkcji bez jej akceptacji. Codziennie dwoi się i troi by stworzyć nowe, kwiatowe cuda.

Często pytacie nas… 

Jak to wszystko się zaczęło? 

Od kiedy tworzymy dla Was najróżniejsze bukiety, ozdoby, wieńce i wszystkie piękne przedmioty, o które poprosicie?

Moglibyśmy powiedzieć, że nasza przygoda z uszczęśliwianiem Was zaczęła się w 1995 roku, kiedy powstała pierwsza kwiaciarnia stacjonarna, ale… prawda jest taka, że obcowanie z kwiatami mamy we krwi.  

W 1906 roku przy ulicy Wrocławskiej w Poznaniu Babcia Moniki - Babcia Maria otworzyła rodzinny zakład produkcji sztucznych kwiatów. Przez wiele lat wytwórnia tworzyła niesamowite dzieła kwiatowe. Monika od najmłodszych lat miała okazję oswajać się ze światem kwiatów. Pokochała je od pierwszego wejrzenia, a ta miłość wciąż trwa… 

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie. Uważamy, że to najważniejsze. Kiedy doświadczenie spotyka się z nadążaniem za trendami daje to Wam pewność, że możecie nam zaufać. Udowadniacie nam to codziennie :) 

A co jeszcze pięknego tworzymy?

Oprócz standardowej oferty dostępnej w Kwiaciarniach i sklepie online mamy cały wachlarz usług.Tworzymy niesamowite rzeczy: 

  • szykując pełen wystój Waszych Ślubów lub imprez rodzinnych 
  • ozdabiając Wasze domy w nietypowe dekoracje kwiatowe
  • współpracując przy targach i innych eventach firmowych
  • produkując ozdoby i kompozycje florystyczne do restauracji i innych obiektów publicznych

… oraz wszystko to, o co nas poprosicie. 

 

Zapraszamy do kontaktu, chętnie ozdobimy Wam Świat

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl