Kontakt662029300 (Pn.-Nd: 8:00 -20:00)
do kasy suma: 0,00 zł
Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

 

Zamówienie z dostawą do domu:

od poniedziałku do soboty: zamówienie wraz z opłaceniem** do godziny 10:00 - dostawa tego samego dnia* zamówienie po godzinie 10:00 - dostawa dnia następnego*

niedziela: zamówienie wrac z opłaceniem ** do godziny 10 - dostawa w poniedziałek*

 * wyjątek stanowią produkty niestandardowe, wówczas termin dostawy podany jest przy opisie danego produktu

 ** płatność musi być zaksięgowana na naszym koncie, dostaną Państwo maila z potwierdzeniem

 

Jeżeli chcesz by Twoje zamówienie dotarło na inny dzień niż jest to przewidziane w regulaminie, przy składaniu zamówienia w polu "uwagi" wpisz termin jaki Cie interesuje. Potwierdzimy Ci możliwość dostawy poprzez email.

 

 

Zamówienia z odbiorem w kwiaciarni:

Zadzwoń lub napisz do nas w celu ustalenia szczegółów. Zazwyczaj realizujemy zamówienie tego samego dnia.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane i dostarczone- od 2 do kilku godzin, czasami jednak kilka dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Dostępna wyłącznie przy opcji: odbiór osobisty z kwiaciarni. Dostępne metody płatności: karta lub gotówka.

 

 

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w ciągu jednego dnia.

Zamówienie możesz także odebrać w jednej z naszych kwiaciarni.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl